Эмнэлгийн тусламжийн хэлтэс 

Нэр

Албан тушаал

Холбогдох утас

Цахим шуудан

1.      

М.Мөнхдэлгэр

Хэлтсийн дарга

11-325054

Munkhdelger.m@emg.ub.gov.mn

2.      

Д.Ганцэцэг

Ерөнхий мэргэжлийн тусламж үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

 Gantsetseg.d@emg.ub.gov.mn

3.      

Г.Нарантуяа

Үндсэн мэргэжлийн тусламж үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

Narantuya.g@emg.ub.gov.mn

4.      

Б.Батцоож

Хувийн хэвшлийн эрүүл мэндийн байгууллагуудын  асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

battsooj.b@emg.ub.gov.mn

5.      

Ш.Тэгшбаяр

Гамшиг, онцгой байдлын үеийн болон түргэн тусламжийн  үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

11-324124

Tegshbayar.sh@emg.ub.gov.mn

6.      

Д.Болдбаатар

Эм, эмнэлгийн хэрэгслийн чанар, хангамж, хяналт, төлөвлөлт, эмийн сангийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

11-324124

Boldbaatar.d@emg.ub.gov.mn

7.      

Б.Бадамханд

Хүүхэд өсвөр үеийн тусламж үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

 

11-325124

Badamhand.b@emg.ub.gov.mn

8.      

О.Аззаяа

Онош зүй, лабораторийн тусламж үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

Azzaya.o@emg.ub.gov.mn

9.      

Ц.Сонгиносүрэн

Сувилахуйн тусламж үйлчилгээний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

11-324124

Songinosuren.ts@emg.ub.gov.mn

10.   

Р.Октябрь

Эх барихын тусламж үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

11-324124

Oktybr.r@emg.ub.gov.mn

11.   

Т.Жаргал

Амны хөндийн эрүүл мэндийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

Jargal.t@emg.ub.gov.mn

12.

Д.Цэнджав

Уламжлалт, сэргээн засах, сувилал хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

Tsendjav.d@emg.ub.gov.mn

13.

Нарантуул

Бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

 

14.

Г.Одончимэг

Нярай, нөхөн үржихүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

Odonchimeg.g@emg.ub.gov.mn

15.

Э.Энхжаргал

Эмнэлгийн тусламж, үйлчилгээний чанарын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

11-325054

Enkhjargal.e@emg.ub.gov.mn