Захиргаа, төлөвлөлт, хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний хэлтэс

Нэр

Албан тушаал

Холбогдох утас

Цахим шуудан

1

Г.Баянжаргал

Хэлтсийн дарга

70110500

bayanjargal@emg.ub.gov.mn

Удирдлага, төлөвлөлтийн алба

1

 Б.Одгэрэл

Хүний нөөцийн хөгжил, эмнэлгийн мэргэжилтний ёс зүй хариуцсан мэргэжилтэн

70110500

 Odgerel.b@emg.ub.gov.mn

2

 С.Тунгалаг

Эрүүл мэндийн бодлого төлөвлөлт, шагнал хариуцсан мэргэжилтэн

70110500

 Tungalag.s@emg.ub.gov.mn

3

 

Гадаад харилцаа, эрдэм шинжилгээ, сургалт, судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн

70110500

 

 

Р.Мөнгөнцэцэг

Хэвлэл мэдээлэл, олон нийттэй харилцах мэргэжилтэн

70110500

Munguntsetseg.r@emg.ub.gov.mn

 

Ариунболд

Жолооч

 

 

Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний алба

 

Г.Ариунсайхан

Салбарын хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн

70110500

Ariunsaikhan.g@emg.ub.gov.mn

 

Д.Мөнхтуяа

Хяналт- шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн

70110500

Munkhtuya.d@emg.ub.gov.mn

 

Д.Лхагвадорж 

Албан хэрэг хөтлөлт хариуцсан ажилтан

70110500

 d.lkhagvadorj@ubhealth.mn

 

Б.Алтанзул

Байгууллагын дотоод үйл ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн

70110500

Altanzul.b@emg.ub.gov.mn